Březen za kamna vlezem

Březen za kamna vlezem … a posečkáme než se skutečně rozjaří 🙂

Ačkoliv teprve začalo astronomické jaro,  v myšlenkách jsem už delší dobu na zahradě. Každodenní realita a poslední studené a dešťové dny mi zabraňují  veškerému kontaktu s půdou.

A s tou myšlenkou se teď pořádně peru …..

Protože je všude blátivo, nemůžu dodržet ani svůj oblíbený podvečerní rituál – courat polní cestou, loukou a po mezích, abych se zaposlouchala do jarního ptačího zpívání. … a  to vám je ale krása. Doslova balzám na mou rozkolísanou duši.

A protože tyhle dny nás všechny ještě drží v teple útulných domovů, co si je ještě malinko zútulnit pěknými romantickými doplňky v designu venkova ?

Proč ne třeba novým oboustranným vyztuženým prostíráním s podložkami pod hrneček s čajem?

    

Pod zn. HanaBo design šiji a nabízím dekorativní i funkční doplňky pro  venkovský styl. Podle stylového profilu jsem duší romantička, a to vysvětluje můj obdiv k romantickému Provence stylu domova.

Design francouzského venkova je harmonický s rustikálním českým venkovským stylem. Mohly by spadat do eklektického stylu, ale zkrátka mé romantické duši lahodí a dýchají pohodovou atmosférou. Proto jsem začala vytvářet a komponovat květinové vzory s designem venkova a šít textilní doplňky.

Jupííí:) a moc mně těší když se líbí nejenom mně 🙂

Vytvářím poctivé prostírání, ubrusy, polštáře, tašky, pytlíky, utěrky, záclonky, závěsy a mnoho podobných prvků, které dodají interiéru vašeho domova nádech útulna a pohody. Některé ještě stále čekají na své majitele.

Vkusně, s citem a láskou v designu venkova 🙂

Hana Bořecká
VENKOV, KRAJINA, ZAHRADA A KYTKY jsou od dětství mou vášní. Miluji zútulňování a dekorování prostředí a ráda dělám svět hezčím. Obdivuji tradice a jednoduchost venkova. Navrhuji, kultivuji a tvořím zahrady, v souladu s přírodou a venkovskou esencí. Šiji romantické doplňky pro útulný domov pod vlastní zn. HanaBo design. Aranžuji dekorace z přírodnin. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Inspirujte se v eBooku Klíč k domovu ve venkovském stylu, který vám zdarma ráda pošlu

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky
  • Napište mi svůj email a já vám budu posílat aktuality z Domova ve venkovském stylu :)