RODINNÝ e-shop Na Větvi

POZVÁNKA k nákupu v novém rodinném  e-shopu 

Na vědomí se dává … že jsme právě otevřeli nový rodinný e-shop Na Větvi. Zveme Vás tímto k jeho návštěvě.

Založili jsme si tento rodinný obchůdek protože je našemu srdci nejbližší venkovský styl, milujeme kreativitu rukodělné tvorby, přírodu, tradice i originalitu.

Mezi lidmi narůstá oblíbenost venkovského stylu a vyhledávaným zbožím je i rukodělný sortiment a věci rustikální, přírodní, vintage, romantické, shabby chic, selské … A konečně se klade důležitost i ekologii.

V nabídce e-shopu najdete šité designové doplňky a dekorace pro útulný domov, originální recy -věci, osobitou keramiku pro dům i zahradu, dřevěné dekorace, přírodní mýdla, sirupy, čaje, i další drobnosti pro radost. Nabídku budeme průběžně doplňovat a obměňovat.

Tedy vstupte prosím  … vítáme Vás v rodinném  e-shopu Na Větvi

Hana Bořecká
VENKOV, KRAJINA, ZAHRADA A KYTKY jsou od dětství mou vášní. Miluji zútulňování a dekorování prostředí a ráda dělám svět hezčím. Obdivuji tradice a jednoduchost venkova. Navrhuji, kultivuji a tvořím zahrady, v souladu s přírodou a venkovskou esencí. Šiji romantické doplňky pro útulný domov pod vlastní zn. HanaBo design. Aranžuji dekorace z přírodnin. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Inspirujte se v eBooku Klíč k domovu ve venkovském stylu, který vám zdarma ráda pošlu

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky
  • Napište mi svůj email a já vám budu posílat aktuality z Domova ve venkovském stylu :)